DOSTAWA I ZWROTY

DOSTAWA

Twoje zamówienie trafi do realizacji w kolejnym dniu roboczym od złożenia go. Przesyłka zostanie wysłana z magazynu w przeciągu 2 dni roboczych.
Przesyłki nadawane są bezpośrednio od producenta usługą lotniczą GLOBAL CAINAO.
Po dotarciu na teren Polski dostarczane są przez Pocztę Polską.

Paczka pocztowa ubezpieczona: 19,99 zł
Do każdego zamówienia otrzymają Państwo numer nadania, dzięki któremu możliwe będzie monitorowanie drogi paczki na stronie:

global.cainiao.com

lub:
emonitoring.poczta-polska.pl

Normalnie otrzymasz zamówienie w terminie około 14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Termin ten zależny jest od pracy przewoźnika oraz urzędu celnego (przesyłki przechodzą kontrolę), dlatego podajemy ruchomy czas dostawy od 14 do maksymalnie 20 dni roboczych od daty wysyłki.

E-mail z potwierdzeniem zostanie do Ciebie wysłany zaraz po tym, jak Twoje zamówienie zostanie zweryfikowane i autoryzowane. Rozpoczniemy proces realizacji natychmiast po weryfikacji.

ZWROTY

Na Krainajednorożca.pl zwroty są niezwykle proste! Nie masz nic do stracenia! Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony/zadowolona z zakupów, zwrócimy Ci pieniądze. O nic się nie martw! Napisz do nas w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, by rozpocząć proces zwrotu.

– Skontaktuj się z nami opisując, który przedmiot/przedmioty chcesz zwrócić. W przypadku problemów z jakością, dołącz zdjęcia. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe, udzielając Ci informacji, w jaki sposób odesłać produkt i prześlemy mailowo gotową etykietkę zwrotną do naklejenia na paczkę
– Wypełnij formularz zwrotu i dołącz go do przesyłki (formularz pobierzesz tu: Formularz Zwrotu)

– Zapakuj przedmioty i wyślij w najbliższym paczkomacie. Koszt przesyłki zwrotnej w wysokości 16,99 zł pokrywa kupujący i zostanie potrącony z kwoty zwrotu.

– Gdy otrzymamy Twoją przesyłkę, rozpoczniemy proces zwrotu środków lub wymiany. Zwrot kosztów otrzymasz w ciągu maksymalnie 14 dni, metodą jaką dokonałeś płatności za towar

REKLAMACJE

Otrzymałeś uszkodzony towar? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub mailowo. Wygenerujemy dla Ciebie etykietę do zwrotu przesyłki paczkomatem.

W ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki rozpatrzymy Twoją reklamację i zlecimy ewentualny zwrot środków, metodą jaką dokonałeś płatności za towar.

ANULOWANE ZAMÓWIENIA

Anulowane zamówienia jest możliwe tylko przed rozpoczęciem jego realizacji. Kiedy przesyłka zostanie odebrana przez przewoźnika i ruszy w drogę, nie ma możliwości anulowania zamówienia. W przypadku rezygnacji z zamówienia, które zostało wysłane, obowiązuje procedura zwrotu (powyżej).

NIE ODEBRANIE PRZESYŁKI W TERMINIE / PODANIE BŁĘDNEGO ADRESU

Przesyłki doręcza poczta polska. Jeśli listonosz Państwa nie zastanie, przesyłka będzie awizowana. Będą mieli Państwo 14 dni na jej odbiór z lokalnej placówki pocztowej.

Każdy kupujący otrzymuje od nas link do monitorowania drogi przesyłki, za pomocą którego w każdej chwili można sprawdzić gdzie znajduje się Państwa zamówienie.

Doręczenie jest rownież poprzedzone wiadomością SMS.

W przypadku nie odebrania awizowanej przesyłki w terminie, zamówienie wróci na nasz magazyn. Ponowna wysyłka nastąpi dopiero po uiszczeniu opłat za ponowną wysyłkę (19,99 zł) plus opłaty za zagraniczny zwrot do nadawcy nie odebranej przesyłki, jaką obciąża nas poczta (19,99 zł). Razem 38.98 zł.

Ta sama procedura obowiązuje w przypadku zwrotu przesyłki przez pocztę z powodu błędnego adresu.

Uwaga:
* Czas wysyłki jest oszacowany od momentu nadania, a nie od momentu złożenia zamówienia. Czas oczekiwania na przesyłkę może się przedłużyć ze względu na błędy w adresie, procedury celne lub tym podobne. Podany czas dostawy i realizacji zamówienia dotyczy dni roboczych (nie wliczając dni świątecznych i weekendów).

*Prosimy o nie odsyłanie przesyłek na adres z foliopaku. Taka przesyłka nie wróci na nasz magazyn, a do siedziby firmy kurierskiej. Przed każdym zwrotem prosimy o kontakt, udzielimy szczegółowej instrukcji jak odesłać towar.

*Nie wystawiamy faktur VAT.