DOSTAWA I ZWROTY

DOSTAWA

Twoje zamówienie trafi do realizacji w kolejnym dniu roboczym od złożenia go. Przesyłka zostanie wysłana z magazynu w przeciągu  24 godzin ( maksymalnie do 2 dni roboczych).
Przesyłki nadawane są bezpośrednio od producenta oryginalnych piżam kigurumi usługą lotniczą GLOBAL CAINAO.
Na terenie Polski dostarczane są przez Pocztę Polską.

Paczka pocztowa ubezpieczona: 19,99 zł
Do każdego zamówienia otrzymają Państwo numer nadania, dzięki któremu możliwe będzie monitorowanie drogi paczki na stronie:
emonitoring.poczta-polska.pl

Bardzo się staramy, by nasze produkty docierały do klientów tak szybko jak to możliwe. Normalnie otrzymasz zamówienie w terminie około 14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Termin ten zależny jest od pracy przewoźnika oraz urzędu celnego (przesyłki przechodzą kontrolę), dlatego podajemy ruchomy czas dostawy od 14 do maksymalnie 20 dni roboczych od daty wysyłki.

E-mail z potwierdzeniem zostanie do Ciebie wysłany zaraz po tym, jak Twoje zamówienie zostanie zweryfikowane i autoryzowane. Rozpoczniemy proces realizacji natychmiast po weryfikacji.

ZWROTY

Na Krainajednorożca.pl zwroty są niezwykle proste! Nie masz nic do stracenia! Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony/zadowolona z zakupów, zwrócimy Ci pieniądze. O nic się nie martw! Napisz do nas w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, by rozpocząć proces zwrotu.

– Skontaktuj się z nami opisując, który przedmiot/przedmioty chcesz zwrócić. W przypadku problemów z jakością, dołącz zdjęcia. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe, udzielając Ci informacji, na jaki adres odesłać produkt*.
– Wypełnij formularz zwrotu i dołącz go do przesyłki (formularz pobierzesz tu: Formularz Zwrotu)

– Zapakuj przedmioty i wyślij w najbliższym urzędzie pocztowym przesyłką poleconą

– Gdy otrzymamy Twoją przesyłkę, rozpoczniemy proces zwrotu lub wymiany. Zwrot kosztów otrzymasz w ciągu 14 dni.

Uwaga:
* Czas wysyłki jest oszacowany od momentu nadania, a nie od momentu złożenia zamówienia. Czas oczekiwania na przesyłkę może się przedłużyć ze względu na błędy w adresie, procedury celne lub tym podobne. Podany czas dostawy dotyczy dni roboczych (nie wliczając dni świątecznych i weekendów).

*Prosimy o nie odsyłanie przesyłek na adres z foliopaku. Taka przesyłka nie wróci na nasz magazyn, a do siedziby firmy kurierskiej. Przed każdym zwrotem prosimy o kontakt, udzielimy szczegółowej instrukcji jak odesłać towar.